שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

​מיקום האירוע ואופיו + תאריך:

נייד: 052-6929279 | דוא"ל: ronen301827@gmail.com | © כל הזכויות שמורות לחברת "'קריוקי בכיף" 2011-2017

קריוקי לאירועים, קריוקי בדרום, קריוקי בשפלה, קריוקי באשקלון, קריוקי באשדוד, מפעיל קריוקי מורשה, קריוקי בשדרות, קריוקי בנתיבות, קריוקי באופקים, קריוקי בבאר שבע, קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי ליום הולדת, קריוקי לילדים


מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

 אחת החברות שלכם מתחתנת, וכולכן מתרגשות. על החברות הכי טובות תמיד מוטל לארגן מסיבת רווקות בה כל החברות יחדיו יעשו ערב של כיף לחברה שמתחילה את חייה החדשים והממוסדים. 
כאשר מארגנים מסיבת רווקות תמיד עולות השאלות איך לארגן מסיבה שתהיה בלתי נשכחת. הרי תמיד עולה אופציית החשפן, הסקסולוגית, או סתם עוד איזה מרצה שיהפוך את הערב למעניין. אבל אם כבר עושים מסיבה, מדוע לא להפוך אותה למסיבה תוססת ושמחה בה כולן ישתתפו ולא יתביישו מכל מיני מצבים מביכים ושונים. אין כל בעיה לבחור בערב שקט ורגוע, אך יש כאלו שיעדיפו דווקא את זה המרגש והסוחף בו פורקים אנרגיות ללא הפסקה.

אחד הדברים היותר מומלצים למסיבת רווקות זה פשוט לארגן ערב קריוקי. היכולת של כל הבנות יחדיו לשיר שירי קריוקי, לזייף ולשמוח, יגרמו לגיבוש בלתי רגיל, גם בין הבנות שלא מכירות אחת את השנייה. כמובן שהכי חשוב לתת לכלה המיועדת רוב הערב את הבמה וניתן יהיה להקדיש לה שירי חתונה שונים שכיום בהחלט לא חסר.

ערב קריוקי למסיבת רווקות לא חייב להיות כזה של הורדת פלייבקים וזהו, אלא ניתן להזמין מפעיל קריוקי מקצועי שיכול להפוך את הערב למוצלח מאוד. בטרם מסיבת הרווקות כמובן שניתן לערוך עמו שיחה ולנסות לתאם ציפיות באשר לערב. הרי ברוב המקרים כשיודעים מהו הסגנון המועדף על כולן, ניתן להכין את הערב טוב יותר.

אין מה לדאוג, אם בהתחלה יש כמה ביישניות, לאחר כמה כוסות אלכוהול וצפייה בבנות אחרות ששרות, וגם לחץ חברתי, כל הבנות בסופו של דבר יחליטו להשתתף. ברוב המקרים, תהיו בטוחות כי קריוקי רק יוסיף למסיבה שאתן מתכננות ואף הוא זה שגם יספק את רוב התמונות, הפדיחות והזיכרונות מאותו ערב חשוב.קריוקי למסיבת רווקות, הפעלת קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי למסיבות, מסיבת רווקות עם קריוקי, מסיבת רווקות קריוקי,