שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

​מיקום האירוע ואופיו + תאריך:

נייד: 052-6929279 | דוא"ל: ronen301827@gmail.com | © כל הזכויות שמורות לחברת "'קריוקי בכיף" 2011-2017

קריוקי לאירועים, קריוקי בדרום, קריוקי בשפלה, קריוקי באשקלון, קריוקי באשדוד, מפעיל קריוקי מורשה, קריוקי בשדרות, קריוקי בנתיבות, קריוקי באופקים, קריוקי בבאר שבע, קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי ליום הולדת, קריוקי לילדים


מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!הילד חוגג יום הולדת אבא או אמא הגיעו לגיל חמישים? רוצים להפתיע חבר או חברה במסיבת הפתעה מטריפה?

קריוקי ליום הולדת הוא הפיתרון עבורכם לערב מהנה ומלכד! הפעלת קריוקי ליום הולדת היא אטרקציה מיוחדת שכולם אוהבים!

תנו להם במה והם יתנו את קולם בשירה. עליכם לוודא כי החברה אותה אתם מזמינים לאירוע הקריוקי שלכם מחזיקה במאגר עצום של שירי קריוקי מכל הזמנים ומכל הסוגים. 
בערב קריוקי מגוון השירים הוא עצום וחדשני וכולל את כל סגנונות המוזיקה. על מפעיל הקריוקי להתאים את רשימת השירים לביקוש, את מוזיקת הרקע לאווירה ויום ההולדת יהיה אירוע מיוחד שכולם ידברו עליו גם אחרי. לא הרבה חברות מתמחות בהפעלות קריוקי לימי הולדת עם ניסיון עשיר של שנים בתחום הקריוקי. דברו עם חברת הקריוקי נסו להבין ולנתח מה הם מבטיחים לכם.

חשוב שערב הקריוקי יהיה ערב כיף עם המון מוסיקה וצחוק שאף אורח לא ישכח. קריוקי ליום הולדת הינו ערב מיוחד במינו שלא כדאי לפספס. יום ההולדת שלכם יראה אחרת, ישמע אחרת וירגיש אחרת - בזה אתם יכולים להיות בטוחים.

זיכרו, קריוקי ליום הולדת | קריוקי לימי הולדת לא כל מפעיל קריוקי יודע להנחות. עליכם לוודא כי מפעיל הקריוקי מחזיק ברישיון ולהפעלת קריוקי. אל תתפשרו על הצלחת הערב שלכם.


קריוקי לימי הולדת, מפעיל קריוקי ליום הולדת, מפעיל קריוקי לימי הולדת, מפעיל קריוקי לילדים