שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

​מיקום האירוע ואופיו + תאריך:

נייד: 052-6929279 | דוא"ל: ronen301827@gmail.com | © כל הזכויות שמורות לחברת "'קריוקי בכיף" 2011-2017

קריוקי לאירועים, קריוקי בדרום, קריוקי בשפלה, קריוקי באשקלון, קריוקי באשדוד, מפעיל קריוקי מורשה, קריוקי בשדרות, קריוקי בנתיבות, קריוקי באופקים, קריוקי בבאר שבע, קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי ליום הולדת, קריוקי לילדים


מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

קריוקי לאירועים

מחפשים להפיק אירוע אשר יותיר חותם בקרב כל המוזמנים? מעוניינים בחוויה בלתי נשכחת באירוע הפרטי אותו אתם מפיקים? קריוקי בכיף הפקות ואירועים כאן לשרותכם.

אטרקציה לאירוע היא אולי הדרישה הגבוהה ביותר בימינו ועל כן ימי קריוקי לאירועים הפכו לפופולאריים מאוד בעידן הנוכחי.

כשכל החברים מחפשים להעביר ערב תוסס ומשמח יחדיו, אין ספק שקריוקי יצליח למלא אחר כל הדרישות וכולכם תצליחו לפרוק אנרגיות ולשיר ללא חשש, גם הביישנים מבינכם.


יתרונות הקריוקי לערב המושלם

הנאה – הסיבה המהותית בשלה אתם מפיקים אירוע, היא לגרום לכל החברים לעבודה, או החברים לחיים הפרטים ליהנות ולשמוח. באמצעות קריוקי לאירועים, תצליחו להרים ערב רווי בהנאה , והומור אשר יסייעו לחיזוק הקשרים והאינטראקציה בין כל הנוכחים.

כל עוד תפקידו את הערב בידי חברות הפקת אירועים מקצועיות, הרי שמובטחת לכם הנאה וערב תוסס ומענג. הצלחת האירוע תלויה בכם, בבחירת החברה שתנחה את האירוע ובמוזמנים שיגיעו אליו.

יציאה מהשגרה – ערב קריוקי לאירועים מאפשר לכם ולכל המוזמנים לצאת מהשגרה העמוסה אותה אתם חווים. במרבית 

האירועים בהם אתם לוקחים חלק, הקהל הוא פאסיבי וכל מה שהוא עושה זה לרקוד על רחבת הריקודים, מאידך בערבי קריוקי, אתם יכולים לקחת חלק מהותי בהצלחת האירוע ולהיות אקטיביים הן בבחירת השירים והן בשירתם.

שירים מכל הסגנונות והמינים – אם בעידן הקודם מרבית משירי הקריוקי היו של ארץ ישראל היפה, הרי שבעידן הנוכחי שירי קריוקי נבחרים על פי טעמכם האישי, בין אם זה מסגנונות הרוק הישראלי, שירי מזרחית ואף שירים לועזיים.

מתאים לכל קהלי יעד – ערב קריוקי מתאים לכל קהל יעד מכל המינים וטווחים הגילאים, לרבות גיל הזהב, ילדים, בוגרי צבא או במהלך השרות, אוכלוסיה בוגרת ומבוגרת כאחד ועוד.
מנסיוננו רב השנים, אנו משכילים להתאים את השירים לקהל היעד המדובר ומדרבנים את כולם לעלות אל הבמה, גם אם זיופים רבים יושמעו במהלך השירים. מומלץ לנסות גם מסעדות לאירועים קטנים.

עלות – אחד החששות באירועים גדולים, היא העלות אותה סופג בעל האירוע. ערב קריוקי אומנם עתיד לעלות לכם, אך אנו בחברה דואגים להגיע עם הציוד המתקדם והמשוכלל ביותר ומפיק עבורכם ערב בלתי נשכח, כך שבמקרה זה יכולה העלות להשתלם ואך להיות זניחה.