שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

​מיקום האירוע ואופיו + תאריך:

נייד: 052-6929279 | דוא"ל: ronen301827@gmail.com | © כל הזכויות שמורות לחברת "'קריוקי בכיף" 2011-2017

קריוקי לאירועים, קריוקי בדרום, קריוקי בשפלה, קריוקי באשקלון, קריוקי באשדוד, מפעיל קריוקי מורשה, קריוקי בשדרות, קריוקי בנתיבות, קריוקי באופקים, קריוקי בבאר שבע, קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי ליום הולדת, קריוקי לילדים


מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

קריוקי - להרגיש כזמרים

יותר ויותר מקומות בילוי הופכים את עצמם אט למקומות בעלי מכונות קריוקי למען שחרור אנרגיות אמיתי ובידור משחרר אשר משאיר את האנשים עד השעות הקטנות של הלילה.

מכונת קריוקי, מכונה אשר משמיעה את הצלילים והסאונד אחורי של אותם שירים שאנחנו כל כך אוהבים, פלייבק אשר מלווה את הזמר המקורי, לרוב מופק הפלייבק באופן חובבני למען הכנה מהירה של אלפי שירים לבארים, מועדונים וכד', לתת לאנשים צוות בידור על חשבון הקהל עצמו.

שיר בצורת קריוקי מוגש בעזרת זמר מקצועי / חובבן למען בידור נטו ותחרויות שירה בין חברים ומועדונים, שחרור הקהל מהשולחנות הקבועים למען בידור עצמאי וקל.

קריוקי בעצם לוקח את כל מי שחשב שהוא אוהב לשיר ונותן לו להוכיח זאת על הבמה, לשיר את השירים האהובים עלינו אל מול פני החברים, הקרובים וזרים למיניהם.

כולנו אוהבים לשיר, חלקינו מעדיפים לשיר באמבטיה, במקלחת בעת הסיבון, אבל לשיר מול במה כולנו רוצים ומפחדים, לשיר מול קהל בעזרת מכונות קריוקי משחרר את הלחצים, עצם העובדה שמכונות קריוקי שכאלו בעצם מוכנות במיוחד למען אותם אלו שאוהבים לשיר ולאו דווקא אלו שיודעים לשיר.

קריוקי הפך גם עם השנים לדבר יותר מוכר בקרב הזמרים הצעירים, זמרים אשר לא השמיעו את קולם בשום מקום למרות קולם הנעים והמקצועי, לשיר אל מול קהל זו אחת הפנטזיות, אך כאשר מדובר במכונת קריוקי, יש מקום חדש ובמה חדשה לצעירים שבין הזמרים המקצועיים.

ניתן לראות מכונת קריוקי דומה גם במקומות של שיר בהפתעה / שיר במתנה, מקומות בהם ניתן לשיר בעצמינו ולקבל דיסק 


במתנה למען אהובינו וקרובינו, שיר בהפתעה לבת הזוג שלנו בצורה פלייבק מתנגן ברקע על מכונת קריוקי עם שיר שאנחנו אוהבים

שירי קריוקי יכול להפוך כל זמר צעיר למוכר יותר, המון זמרים צעירים הבינו את כוח הקריוקי, כיום, ישנם המון סוכני להקות וזמרים אשר מחפשים את הטאלנט החדש בין פינות הקריוקי, לדעת למצוא את אותם אלו שיודעים לשיר ולא העיזו אף פעם לעלות על במה ולעשות זאת באופן מקצועי, אלו שיודעים לשיר עם חברים רק בעזרת מכונת קריוקי או בעזרת חבר עם גיטרה אשר מלווה אותו בזמן הברביקיו.


קריוקי הפך לאט את מכונת השירים השקטה לדבר אשר משתמשים בו כיום לתחרויות שירה, תחרויות להקות ואפילו תחרויות בבארים פתוחים בשביל לזכות באיזה בירה או שניים.