שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

​מיקום האירוע ואופיו + תאריך:

נייד: 052-6929279 | דוא"ל: ronen301827@gmail.com | © כל הזכויות שמורות לחברת "'קריוקי בכיף" 2011-2017

קריוקי לאירועים, קריוקי בדרום, קריוקי בשפלה, קריוקי באשקלון, קריוקי באשדוד, מפעיל קריוקי מורשה, קריוקי בשדרות, קריוקי בנתיבות, קריוקי באופקים, קריוקי בבאר שבע, קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי ליום הולדת, קריוקי לילדים


מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!מתכננים לחגוג יום הולדת, או סתם מסיבת קריוקי עם החברים?
מה יהפוך את האירוע שלכם למיוחד? המוזיקה, האוכל  אולי האנשים. אין ספק שערב שכולו צחוק ומוזיקה טובה יהפוך את האירוע שלכם למוצלח. מסיבת קריוקי הוא אירוע שכולם לוקחים בו חלק, הזמרים שבנינו וגם אלו שאינם יודעים לשיר. יש חברות קריוקי מאולתרות, והערב נראה בהתאם, ויש חברות המפיקות ערב קריוקי מוגבר במערכת סאונד מקצועית, איכותית וחדישה, היוצרת גוון צלילי תזמורתי, עשיר וחי. ערב שירה הוא מענה כייפי וזורם לכל אירוע: חגיגות, אירועים, ימי-הולדת, טיולים ומחנות, בריתות, גיבושונים, מסיבת קריוקי, ערבי תנועות נוער, והיד עוד נטויה.

את סגנון המוזיקה במסיבת הקריוקי דרוש וחשוב לבקש מראש, בהתאם לקהל היעד ולנסיבת הכינוס. זמר עברי ישן וחדש, שנות ה-70 / 80 / 60, דיסקו, קלאסיקות, ג'אז, פופ, ראפ, רוק, ישראלי, ים-תיכוני, יווני, חסידי,וכו'.. 
רצוי לבדוק שהחברה באמת מספקת שירותים אמינים וטכנולוגיה שלא תהפוך את האירוע למחריש אוזניים או משמים.. איכות הסאונד קריטית להצלחת האירוע!

 בעת בחירה של חברה לארגון ערב קריוקי חשוב מאוד לבדוק ולוודא עם החברה האם יש ברשותם רישיון תקף לפעילות?. לנו ב"קריוקי בכיף" יש רישיון תקף של הפעלת מוצרי הקריוקי השונים. הרישיון ניתן על ידי חברת "שרים קריוקי" להפעלת מוצריה השונים.

לחץ כאן! מלא את פרטיך..וקבל הצעת מחיר בשעה הקרובה!

מסיבת קריוקי,קריוקי למסיבה, קריוקי לאירועים, מסיבת קריוקי לילדים, מסיבת יום הולדת קריוקי