שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

​מיקום האירוע ואופיו + תאריך:

נייד: 052-6929279 | דוא"ל: ronen301827@gmail.com | © כל הזכויות שמורות לחברת "'קריוקי בכיף" 2011-2017

קריוקי לאירועים, קריוקי בדרום, קריוקי בשפלה, קריוקי באשקלון, קריוקי באשדוד, מפעיל קריוקי מורשה, קריוקי בשדרות, קריוקי בנתיבות, קריוקי באופקים, קריוקי בבאר שבע, קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי ליום הולדת, קריוקי לילדים


מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

השכרת הגברה איך זה קורה בעצם?

ראשית יש לבחור את חבילת השכרת ההגברה המתאימה לכם (לא מוצאים חבילת השכרת הגברה מתאימה? צריכים ייעוץ? חייגו 052-6929279 ונשמח לעזור).

לאחר מכן יש לבצע הזמנה, ניתן לעשות זאת דרך דף יצירת קשר באתר.
לאחר ההזמנה נציג החברה יחזור אליכם טלפונית ויאשר את הזמנה ויתאם שעת איסוף.
ביום שבו הוזמנה מערכת ההגברה ימתין נציג במחסן החברה, ולפני האיסוף ידריך אתכם אודות הקמה ותפעול המערכת.

כל מה שנותר לעשות הוא למלא טופס השכרה להסדיר תשלום וזה הכל! לידיעתכם גם לאחר הדרכת התפעול במחסן במידה ותגיעו למקום האירוע ותזדקקו לסיוע בהקמה ותפעול המערכת, נציג יהיה זמין עבורכם טלפונית לכל שאלה נוספת !

השכרת הגברה כדאי לדעת!

השכרת הגברה חייבת להיות מותאמת לסוג האירוע ולכמות המשתתפים. השכרת הגברה בשיטת עשה זאת בעצמך מאפשרת לכם השכרת הגברה והשכרת מקרנים לאירועים החל מ-15 ועד ל-500 משתתפים.
על מנת להתאים את מערכת ההגברה המתאימה עליכם לדעת את מספר המשתתפים באירוע.

לשאלות נפוצות בנושא לחץ כאן


להשכרת ציוד הגברה התקשר עכשיו:
052-6929279 מתי נדרשת השכרת הגברה?

השכרת הגברה נדרשת במקרים בהם יש צורך בהגברת קול/מוסיקה לכמות משתתפים העולה על כ-15 משתתפים. השכרת הגברה מיועדת לסוגים רבים של אירועים וביניהם :

השכרת הגברה לאירועים משפחתיים –
אירועים משפחתיים רבים מתקיימים בבתים פרטיים. החל מאירועי בר מצווה או בת מצווה ואפילו חתונות. במקרה שמתקיים אירוע משפחתי השכרת הגברה יכולה להעניק פיתרון נהדר למוסיקת רקע וריקודים , נאומים ופיתרון קול למצגות ולסרטים.

השכרת הגברה לכנסים והרצאות –
כנסים והרצאות ברוב המקרים מיועדים לכמות גדולה של משתתפים ובמהלכם מתקיימים נאומים ודיונים ואף מצגות. על מנת שכל משתתפי הכנס או ההרצאה יוכלו לשמוע את המתרחש בצורה ברורה נדרשת השכרת הגברה לכנס המותאמת לכמות המשתתפים. כמו כן במקרים רבים בהרצאות וכנסים ישנן מצגות וסרטים שגם הם דורשים פיתרון של הגברת קול

השכרת הגברה לתערוכה או ליריד מכירות –
כאשר רוצים להעביר מסר שיווקי בתערוכה או ביריד מכירות השכרת הגברה יכולה להעניק פיתרון מצוין להשמעה של גי'נגלים, פירסומות, קריינות מכירות ועוד. השכרת הגברה לתפעול עצמי עם אפשרות לחיבור USB.

השכרת הגברה למסיבה –
מסיבה טובה מתחילה כמובן במערכת הגברה איכותית עם עוצמה כדי תוכלו לרקוד וליהנות בכיף. בעבר בשביל ליהנות ממערכת הגברה כזו הייתם חייבים להזמין תקליטן אך היום ניתן לשכור מערכת הגברה איכותית ובעלת עוצמה השכרת הגברה למסיבה לתפעול עצמי ובאיסוף עצמי במינימום עלויות כבר אמרנו.


לשאלות נפוצות בנושא לחץ כאן


מחירון השכרת הגברה לתפעול עצמי:
כמות משתתפיםסוג ההגברהמיקרופוןמיקסר תוספותמחיר
30-50בידורית קלת משקל PROTECH עם 2 כניסות מקרופון וכניסת מחשב/DVD, רמקול מוגבר בעוצמה של 250 וואט R.M.S מקרופון מקצועי עם כבלמיקסר מובנה בתוך הרמקול. אפשרות לכניסת עד שני מיקרופונים במקבילסטנד לרמקול + חיבור אודיו למחשב + כבל מאריך.249 ש"ח 
50-100בידורית קלת משקל PROTECH עם 2 כניסות מקרופון וכניסת מחשב/DVD, רמקול מוגבר בעוצמה של 360 וואט R.M.Sמקרופון מקצועי עם כבל מיקסר מובנה בתוך הרמקול. אפשרות לכניסת עד שני מיקרופונים במקביל2 סטנדים לרמקולים + חיבור אודיו למחשב + כבלים באורך 10 מ' כולל כבלים מאריכים349
ש"ח
100-200
זוג רמקולים PROTECH
מוגברים 12" בעוצמה כוללת של 720 וואט R.M.S
זוג מקרופונים
מקצועיים עם כבל
מיקסר מקצועי 12 ערוצים + 100 אפקטים2 סטנדים לרמקולים + חיבור אודיו למחשב + כבלים באורך 10 מ' כולל כבלים מאריכים

449
ש"ח

200-300שלושה רמקולים PROTECH מוגברים בעוצמה כוללת של 1200 וואט R.M.S
זוג מקרופונים
מקצועיים
אלחוטיים
מיקסר מקצועי 12 ערוצים + 100 אפקטים2 סטנדים לרמקולים + חיבור אודיו למחשב + כבלים באורך 10 מ' כולל כבלים מאריכים
599
ש"ח