שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

​מיקום האירוע ואופיו + תאריך:

נייד: 052-6929279 | דוא"ל: ronen301827@gmail.com | © כל הזכויות שמורות לחברת "'קריוקי בכיף" 2011-2017

קריוקי לאירועים, קריוקי בדרום, קריוקי בשפלה, קריוקי באשקלון, קריוקי באשדוד, מפעיל קריוקי מורשה, קריוקי בשדרות, קריוקי בנתיבות, קריוקי באופקים, קריוקי בבאר שבע, קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי ליום הולדת, קריוקי לילדים


מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

השכרה

מתי נדרשת השכרת הגברה?

השכרת הגברה נדרשת במקרים בהם יש צורך בהגברת קול/מוסיקה לכמות משתתפים העולה על כ-15 משתתפים. השכרת הגברה מיועדת לסוגים רבים של אירועים וביניהם :

השכרת הגברה לאירועים משפחתיים – אירועים משפחתיים רבים מתקיימים בבתים פרטיים. החל מאירועי בר מצווה או בת מצווה ואפילו חתונות. במקרה שמתקיים אירוע משפחתי השכרת הגברה יכולה להעניק פיתרון נהדר למוסיקת רקע וריקודים , נאומים ופיתרון קול למצגות ולסרטים.

השכרת ציוד הגברה לכנסים והרצאות – כנסים והרצאות ברוב המקרים מיועדים לכמות גדולה של משתתפים ובמהלכם מתקיימים נאומים ודיונים ואף מצגות. על מנת שכל משתתפי הכנס או ההרצאה יוכלו לשמוע את המתרחש בצורה ברורה נדרשת השכרת הגברה לכנס המותאמת לכמות המשתתפים. כמו כן במקרים רבים בהרצאות וכנסים ישנן מצגות וסרטים שגם הם דורשים פיתרון של הגברת קול

השכרת הגברה לתערוכה או ליריד מכירות – כאשר רוצים להעביר מסר שיווקי בתערוכה או ביריד מכירות השכרת ציוד הגברה יכולה להעניק פיתרון מצוין להשמעה של גי'נגלים, פירסומות, קריינות מכירות ועוד. השכרת הגברה לתפעול עצמי עם אפשרות לחיבור USB.

השכרת הגברה למסיבה – מסיבה טובה מתחילה כמובן במערכת הגברה איכותית עם עוצמה כדי תוכלו לרקוד וליהנות בכיף. בעבר בשביל ליהנות ממערכת הגברה כזו הייתם חייבים להזמין תקליטן אך היום ניתן לשכור מערכת הגברה איכותית ובעלת עוצמה השכרת הגברה למסיבה לתפעול עצמי ובאיסוף עצמי במינימום עלויות כבר אמרנו.