שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

​מיקום האירוע ואופיו + תאריך:

נייד: 052-6929279 | דוא"ל: ronen301827@gmail.com | © כל הזכויות שמורות לחברת "'קריוקי בכיף" 2011-2017

קריוקי לאירועים, קריוקי בדרום, קריוקי בשפלה, קריוקי באשקלון, קריוקי באשדוד, מפעיל קריוקי מורשה, קריוקי בשדרות, קריוקי בנתיבות, קריוקי באופקים, קריוקי בבאר שבע, קריוקי למסיבת רווקות, קריוקי ליום הולדת, קריוקי לילדים


מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

דוכני מזון - לימי הולדת ומסיבות

לא תמיד יש להורים את הזמן, היכולת או הכישרון הקולינארי הבסיסי להתעסק בהכנת הכיבוד והאוכל למסיבת יום הולדת הקרבה ובאה. הפיתרון הפשוט והקל ביותר הוא להזמין דוכני מזון למסיבת יום ההולדת לילדים וזו בעצם דרך מוצא שדואגת להפחית את המעמס מכם.

דוכני מזון מיועדים להגשת אוכל מהיר "פאסט פוד" על גלגלים ודומה בעיקרון לבופה.
אם החלטתם לשחרר את עצמכם מתפקיד בחירת התפריט, העוגה, הכיבוד וכל מה שנלווה בנושא האוכל, דעו כי היום ישנה רשת רחבה של דוכני מזון מגוונים ושונים. צריך רק לבחור מה שאתם חושבים שיביא הצלחה מסחררת למסיבת יום ההולדת ולהתמקד באפשרות הזו.

במידה ואין מכשול כספי או בעיית תיחום, תוכלו לבחור כמה עמדות של דוכני מזון שמיועדים ספציפית ליום הולדת ומסיבות לילדים.

כל דוכן, קטן או גדול שתרצו להזמין מגיע יחד עם בעל הדוכן ו/או הצוות המיומן שלהם והם נותני השירות שנמצאים מאחורי הדוכנים ומשרתים את המוזמנים שלכם כך שאתם לא צריכים לדאוג שמה תאלצו למצוא את עצמכם מארחים את חבורת הילדים לבדכם.

כל אירוע שתערכו ולא משנה היכן הוא מתקיים, מצריך להאכיל את הזאטוטים או הילדים הגדולים יותר שהזמנתם וגם לקחת בחשבון כמה מבוגרים שהצטרפו למסיבה ונשארו כל האירוע להשגיח על הילדים.

דוכני המזון מתחלקים לשני נישות עיקריות: האוכל והכיבוד/המתוקים. תוכלו להתייעץ עם ילדיכם (אלא אם זו הפתעה) לגבי מה הם מעדיפים שיפנק את האורחים שלהם כיוון שהם הכי מכירים את חבריהם, אבל במידה ואתם לא רוצים להיכנס למארב של לחצים מהילד שיגיד "אני רוצה הכול" ואז אתם בצרה אולי עדיף שתחשבו לבד ותקבלו אתם את ההחלטה.